KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15881031
nr 1588 1031
Akvarell
Neil Cox (f. 1955), Storbritannien. Katt i grönskan, Signerad. Bildmått: 33x45, yttermått inklusive ram: 49x60 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:17:40
1.500 kr
1.600 kr